MAGIA ORIENTU 2013, 25 maja

Magia Orientu

25 maja 2013r.
Godz. 19.30

Daj się porwać Magii tańca raz jeszcze! Zapraszamy na coroczne show. Taniec orientalny i nie tylko, nie możesz tego przegapić!

Magia Orientu to coś znacznie więcej niż pokazy. To wspaniała gala tańca, przedstawiająca trudną sztukę taneczną w teatralnej odsłonie ze szczyptą ciekawostek tanecznych, prowadzona przez znakomitego aktora młodego pokolenia, Sebastiana Dudałę.

Wspaniali artyści i tancerki przygotowali w tym roku zupełnie nowy program! Będzie się działo!
Magiczną atmosferę wyczarują dla Was Emilia Łosiewicz z zespołem Oriental Dream i uczennicami. Tancerki przeniosą Was do bajkowej krainy pobudzającej wszelkie zmysły! Krainy przepełnionej feerią barw, kobiecym pięknem i orientalnymi rytmami.
W tym roku jeszcze więcej wrażeń pobudzających zmysły za sprawą naszych cudownych gości. Będziemy podróżować po Egipcie dzięki Joannie Suskiej i jej uczennicom, poznamy różne oblicza folkloru arabskiego. Z Egiptu przeniesiemy się do Hiszpanii, gdzie przywita nas Ortega w ognistym Flamenco! Zawędrujemy również do dalekich Indii za sprawą najlepszego w Polsce Zespołu Tańca Indyjskiego Mohini! Tym razem nie zabraknie również cudownej Karoliny Pawłowskiej która jest z nami już 3 edycję! Tribal Fusion w jej wykonaniu powali Was na kolana, gwarantujemy. 
Pomysłodawczynią i organizatorką show jest Emilia Łosiewicz, tancerka i instruktorka tańca arabskiego, która zadbała o oprawę artystyczną „Magii Orientu”. Emilia i jej uczennice zaprezentują choreografie jej autorstwa.

Nie musisz sam tańczyć, ani być pasjonatem tańca! Magia Orientu to idealny pomysł na sobotni wieczór dla całej rodziny, na randkę, czy też po prostu zamiast kina. Kontakt z żywą sztuką na wyciągnięcie ręki! Taka okazja zdarza się tylko raz w roku, musisz być z nami.

Miejsce:
Ośrodek Kultury ARSUS
Ul. Traktorzystów 14
Warszawa- Ursus (tuż koło stacji PKP)

Bilety: 20zł 
Bilety do nabycia w kasie OK ARSUS:
Pon. Śr. Pt: 10.00 – 14.00
Wt. Czw.: 15.00 – 19.00
Rezerwacja telefoniczna biletów: 22 478 39 36

W miarę wolnych miejsc można zakupić przed samym show.

Dojazd ze stacji WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE do stacji WARSZAWA-URSUS Koleją Miejską: KM lub Szybką Koleją Miejską SKM – ok 15min. od stacji Warszawa- Śródmieście. 
Autobusy: nr. 517, 187, 194, 384. około 3 min. pieszo od Dworca PKP WARSZAWA – URUS.

Tags: ,