II Festiwal Studiów Azjatyckich – Kraków 21 marca 2015

Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu  UJ zaprasza na drugi już Festiwal Studiów Azjatyckich. Program jest bardzo bogaty wydarzenie zapowiada się wiec przeciekawie.

Będzie to wydarzenie szczególne, oferujące szereg zróżnicowanych, atrakcji związanych z kulturą, kuchnią i tym, co wiąże się z życiem Bliskiego i Dalekiego Wschodu w ogóle, oraz z podróżami po tych wyjątkowych regionach.

W zamierzeniu organizatorów festiwal ma być okazją do tego, by w nieco luźniejszej atmosferze poznać bogaty program studiów azjatyckich UJ. Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu daje studentom możliwość wyboru między dwoma kierunkami: studiami bliskowschodnimi i dalekowschodnimi. Mają one formę interdyscyplinarną, najlepiej pozwalającą badać obszar tak rozległy i zróżnicowany, jak szeroko rozumiany Wschód. Dlatego na Festiwalu znajdą się liczne i różnorodne atrakcje: od warsztatów językowych i kaligraficznych, przez degustację potraw kuchni wschodniej, do zabawy z orientalną modą i wymiany doświadczeń z podróży. Gorąco zachęcamy do udziału!

Co czeka uczestników?

Poniżej harmonogram. Wszystkie wydarzenia będą miały miejsce w siedzibie Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu na ulicy Gronostajowej 3

10338739_1002453569783684_1530392557809450737_n

Zapraszamy również na profil wydarzenia na FB oraz na fanpage organizatora 

Termin: 21.03.2015

Miejsce: Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu, ul. Gronostajowa 3, Kraków – najmniejszy budynek na Kampusie UJ

Organizator: studenci Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu