Festiwal Kultur Świata 2014 – nabór dla prelegentów

Już po raz piąty zapraszamy do Obornik Śląskich na Festiwal Kultur Świata im. Tony’ego Halika. To impreza podróżnicza, ale nie podróżników promująca. Zależy Nam na ciekawych historiach, opowieściach o ludziach, kulturach, społecznościach. Więcej o Naszych poczynaniach możecie przeczytać na www.festiwalhalika.pl i na www.facebook.com/OsrodekKulturSwiata
festiwalhalika
ZAPROSZENIE DLA PRELEGENTÓW
Chcemy, aby Nasza impreza była ciekawa i na wysokim poziomie merytorycznym.Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby współtworzyć Festiwal i opowiedzieć swoją historię z podróży. Prześlijcie kilka słów o wyprawie (jej miejscu, celu, czasie trwania i sposobie podróżowania)  oraz 6-8 najciekawszych zdjęć wraz z 2-3 zdaniowym opisem do każdego z nich na adres program@festiwalhalika.pl
Więcej informacji znajdziecie również na  http://www.festiwalhalika.pl/zaprezentuj-swoja-opowiesc

FESTIWAL KULTUR ŚWIATA im.  TONY’EGO HALIKA  – 3-4.10.2014, OBORNIKI ŚLĄSKIE

 

W dniach 3- 4 października odbędzie się już V edycja Festiwalu Kultur Świata im. Tony’ego Halika w Obornikach Śląskich. To okazja do spotkania nie tylko z podróżnikami, ale przede wszystkim z niezwykłymi ludźmi, których spotkali po drodze  i z kulturami odległych krajów. Prócz pokazów slajdów, wystąpień prelegentów i ciekawych warsztatów, na wszystkich będą czekały jeszcze liczne, dodatkowe atrakcje.

Impreza organizowana jest przez Stowarzyszenie Ośrodek Kultur Świata będący organizacją pozarządową działającą na terenie Obornik Śląskich i Wrocławia od 2008 roku. Od początku regularnie organizuje spotkania z ciekawymi i nietuzinkowymi ludźmi, a od pięciu lat angażuje się w obornicki Festiwal.

Zapisaliśmy się już w pamięci i świadomości mieszkańców Obornik, Wrocławia i okolic. Jeśli chcesz dołączyć i wspólnie z Nami tworzyć tą unikatową imprezę, skontaktuj się z Nami. Poszukujemy osób, które chciałyby się podzielić swoją opowieścią.

Szczegóły na festiwalhalika.pl oraz www.facebook.com/osrodekkulturswiata